Сьогодні Самооборона Львівщини передала військовим тонну питної води
![](/sites/default/files/styles/panopoly_image_full/public/10401398_651436978271802_8197403612300669106_n.jpg?itok=jeXSZmg1)
![](/sites/default/files/styles/panopoly_image_full/public/10410884_651436958271804_7281230600166078951_n.jpg?itok=Xw2DucdA)
![](/sites/default/files/styles/panopoly_image_full/public/10547653_651436984938468_232248026851286488_n.jpg?itok=GehVmX9T)
10 липня 2014
Сьогодні заступник керівника Сергій Дзядик та керівник штабу Микола Щур ГФ "Народна Самооборона" передали військовій частині 4114 Національної гвардії України тонну мінеральної води. Дякуємо спонсору - заводу мінеральних вод "Солуки". "Можна бути спокійними, що хоча б на початку, хлопці будуть забезпеченими питною водою", - каже Сергій Дзядик
Коментуйте через Facebook